Resim
Resim
14
"DÖKÜM KALİTESİ EMAYE SAĞLIĞI İLE BULUŞUYOR" PROJESİ

Orta Anadolu Kalkınma Ajansının Rekabetçi Üretim Mali Destek Programının genel amacı olan TR72 Bölgesi Kayseri ilinde rekabetçi sektörlerde faaliyet gösteren ve/veya stratejik alanlara yönelik ürünlerin imalatını yapan, kar amacı güden gerçek ve tüzel kişilerin program önceliklerine uygun olarak desteklenerek, doğal kaynakların sürdürülebilir kullanımı ve çevresel öncelikler çerçevesinde, bunların ulusal ve küresel ölçekte rekabetçiliklerinin artırılması ve daha yüksek katma değerli mal ve hizmet değer zincirlerine geçisin sağlanması yoluyla bölgesel gelişmeye katkı sağlanmasına hizmet etmektedir.

Bu amaçlar doğrultusunda firmamızın özel amacı; “işletmemize özel endüstriyel tasarım tescillerini aldığımız emaye kaplı döküm mutfak gereçlerine yönelik olarak taleplerin yoğun olduğu sektöre yönelik yatırımların gerçekleştirilmesi ve organize sanayi bölgesinde işletmemize özel bir tesis oluşumu ile mevcut sektörümüzdeki azalan taleplerin yerine geçmesi bu şekilde gelir kaybının önüne geçilmesi beraberinde yurtiçi ve yurtdışı pazarda ciro ve karlılığımızda artış sağlanması”  hedeflenmiştir..

   

 

Bu hedeflerle yola çıkarak “Döküm Kalitesi Emaye Sağlığı İle Buluşuyor” adlı projemizi hazırladık ve başvuru yapan projeler arasında desteklenmeye karar verilmiş ve 27.06.2014 tarihinde TR72/14/KOBI01/0097 sözleşme numarası ile ajans ve firmamız arasında karşılıklı imzalanarak uygulamaya başlanmıştır.

İHALE DOSYALARI: 

GÖKKENT MAHALLESİ 1798. SOKAK NO:5 MELİKGAZİ / KAYSERİ

http://www.dokumis.com.tr

Bu web sitesinin bu bölümü T.C. Orta Anadolu Kalkınma Ajansı’nın desteklediği “DÖKÜM KALİTESİ EMAYE SAĞLIĞI İLE BULUŞUYOR” projesi kapsamında hazırlanmıştır.

İçerik ile ilgili tek sorumluluk DÖKÜM IS ISI EMAYE SANAYI VE TICARET A.Ş.’ne aittir ve Orta Anadolu Kalkınma Ajansı ve Kalkınma Bakanlığı’nın görüşlerini içermez.

Projeler ve İhaleler » diğer içerikler

"DÖKÜM KALİTESİ EMAYE SAĞLIĞI İLE BULUŞUYOR" PROJESİProjeler ve İhalelerDetay

Dökümiş Isı Emaye San.ve Tic.Aş 

Gökkent Mah.1798.Sok.No:5 38350 Melikgazi / Kayseri –TÜRKİYE

Tel:  +90 352 241 01 90 | Fax: +90 352 241 01 94 | info @ silver.com.tr | Web: http://www.silverdokumtencere.com 

Resim SilteksSilver Döküm TencereKaydöksan
Köprü Bilişim / Kayseri